نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی فرهاد قائمیان

دانلود آهنگ فرهاد گوچر جنت

اهنگ های فرهاد گوچر
دانلود آهنگ جدید فرهاد گوچر گیت

دانلود آلبوم جدید فرهاد گوچر 2017

دانلود اهنگ فرهاد گوچر- دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم

موزیک ویدیو جدید فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر ییلاریم گیتی

دانلود فول البوم فرهاد گوچر
اهنگ گیت فرهات گوچر

دانلود اهنگ های فرهاد گوچر
گلچین فرهاد گوچر

فرهاد گوچر دوشدوم بن یولارا

دانلود آهنگ گوتور بنی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم
دانلود اهنگ فرهاد گوچر سن الیمدن توت

دانلود اهنگ ترکیه ای جنت

اهنگ فرهاد گوچر گیدمم

اهنگ گیت فرهات گوچر
دانلود اهنگ های فرهاد گوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای کالب کالبه کارشی

گلچین فرهاد گوچر
دانلود آلبوم جدید فرهاد گوچر 2013
دانلود آهنگهای فرهاد گوچر
دانلود آهنگ سن گلدین باهار گلدی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ ترکیه ای جنت

دانلود آهنگ بنی آفت قیزیم از فرهاد گوچر
دانلود اهنگ فرهاد گوچر بنی اف ات قیزیم
دانلود اهنگ سریال بنی افت
نام:فرهاد
نام خانوادگی:قائمیان
تاریخ تولد:1347
محل تولد:تهران
------------------------
فرهاد قائمیان در سال 1344 در اردبیل متولد شد. او در سال 1371 ﺍولین تجربه بازیگری حرفهﺍی ﺍش رﺍ با فیلم دمرل شروع کرد و تا کنون در فیلمها وسریالهای زیادی ﺍیفای نقش کرده ﺍست.

او فعالیت هنری خود را از سال 1370 با بازی در فیلمهای کوتاه آغاز کرد و بافیلم دمرل به کارگردانی یدالله صمدی به سینمای حرفه ای راه یافت.
ادامه مطلب
ferhat göçer git دانلود آهنگ

گلچین فرهاد گوچر

ferhat gocer git
دانلوداهنگ جنت ازفرهادگوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای جنت
دانلوداهنگ جنت ازفرهادگوچر

دانلود اهنگ فرهاد گوچر- دنیایا بیرداها گلسم سوگیلیم
دانلود اهنگ فرهاد گوچر ساریل بانا
دانلود اهنگ فرهاد گوچر- دنیایا بیر داها گلسم سوگیلیم
دانلود اهنگ ترکی cennet
در ادبیات گران بها و با ارزش فارسی همیشه از عشق پاک شیرین و فرهاد یاد شده است، عشق پاک و واقعی که در بیشتر شعرهای فارسی به کار رفته و حتی در ترانه های امروزی بسیار آن را می شنویم، فرهاد نامی ایرانی با ریشه فارسی است، که بسیاری از شیرمردان این خطه به این اسم زیبا نام گذاری شده اند، در این جا مجموعه ای جذاب از عکس پروفایل اسم فرهاد را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

ایده های شیک عکس پروفایل اسم فرهاد
اسم فرهاد از دو واژه فر + اد تشکیل شده است
در ادبیات گران بها و با ارزش فارسی همیشه از عشق پاک شیرین و فرهاد یاد شده است، عشق پاک و واقعی که در بیشتر شعرهای فارسی به کار رفته و حتی در ترانه های امروزی بسیار آن را می شنویم، فرهاد نامی ایرانی با ریشه فارسی است، که بسیاری از شیرمردان این خطه به این اسم زیبا نام گذاری شده اند، در این جا مجموعه ای جذاب از عکس پروفایل اسم فرهاد را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

ایده های شیک عکس پروفایل اسم فرهاد
اسم فرهاد از دو واژه فر + اد تشکیل شده است
اهنگ گیت فرهات گوچر
دانلود آهنگ ترکیه ای کالب کالبه کارشی
دانلود آهنگ گوتور بنی فرهاد گوچر

گلچین فرهاد گوچر
دانلود آهنگ سن گلدین باهار گلدی فرهاد گوچر
دانلود اهنگ ترکیه ای سن گلدین باهار گلدی
هِدفون را روی گوش هایم می‌گذاشتم،زیپ سوییشرتم را بالا می‌کشیدم.بند های کفشم را محکم می‌بستم.«بوی عیدی»فرهاد را پِلِی می‌کردم و ولگردی ام در خیابان های شهر شروع می‌شد.خیابان هایی که بوی عید می‌داد.ماهی های قرمز،گل های سنبل و شب بو،سبزه ها،میوه فروشی های شلوغ و ترکیب این ها با صدای فرهاد مهراد.یک ترکیب دیوانه کننده!در آمدن از روز های یک‌نواخت و تکراری.هر آدمی را که در خیابان می‌دیدم،دوست داشتم!لب های همه می‌جنبید.پیر جوان و بچه،زن و مرد
دل داده ام بر باد، بر هرچه بادا باد                       مجنون تر از لیلی، شیرین تر از فرهاد
ای عشق از آتش اصل و نسب داری                   از تیره ی دودی، از دودمان باد
آب از تو توفان شد خاک از تو خاکستر                  از بوی تو آتش، در جان باد افتاد
هر قصر بی شیرین، چون بیستون ویران               هر کوه بی فرهاد، کاهی بدست باد
هفتاد پشت ما از نسل غم بودند                       ارث پدر ما را، اندوه مادرزاد
از خاک ما در باد، بوی تو می آید              
دانلود آهنگ فرهاد بوی عیدی { به همراه متن و کیفیت عالی }
ترانه نوستالژی و بسیار زیبای بوی عیدی با صدای دلنشین فرهاد را دانلود کنید و گوش دهید
Exclusive Song: Farhad – Boye Eydi With Text And Direct Links In jaazMusic.blog.ir
متن آهنگ فرهاد بوی عیدی
بوی عیدی، بوی توپ، بوی کاغذ رنگیبوی تند ماهی دودی وسط سفره ­ی نوبوی یاس جانماز ترمه ­ی مادربزرگ
با اینا زمستونو سر می­کنمبا اینا خستگیمو در می­کنم
شادی شکستن قلک پولوحشت کم شدن سکه ­ی عیدی از شمردن زیادبوی اسکناس تا نخورده­ ی لای ک
باربری مشهد
باربری مشهد که در بین مردم شهر با نام تجاری نتسان شناخته می شود سالهای سال است که در خیابان فرهاد مشهد حضوری گسترده و بیست و چهار ساعته دارد و توانسته است با توجه به کیفیت خدمات و قیمت مناسب خود به عنوان بهترین باربری در این منطقه معرفی شود.
بهترین باربری خیابان فرهاد مشهد
دانلود آهنگ جدید فرهاد مشهدی به نام به ایران قسم
متن آهنگ جدید به ایران قسم - فرهاد مشهدی
Скачать новую песнюFarhad Mashhadi Be Iran Ghasam
Текст песни Be Iran Ghasam Farhad Mashhadi
به ایران قسم حال خوبی ندارمКлянусь Ираном, у меня нет хороших чувств
  به ایران قسم روز و شب بیقرارمЯ клянусь в Иране, я беспокойный день и ночь
به ایران قسم حق قلب من این نیست

ادامه مطلب
 دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf - مدرسه کلوبwww.madresehclub.com › Topics › د... Translate this page Dec 22, 2019 - دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید. دانلود رایگان کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر بیات :: pdf
من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم رئیس مزرعه
دانلود اهنگ من همونم که یه روز از فرهاد
دانلود اهنگ من همونم که یه روز با صدای فرهاد
من همونم که یه روز گوگوش

اهنگ میخواستم دریا بشم از فرهاد
دانلود آهنگ من همونم که یه روز از حبیب
دانلود آهنگ میخواستم دریا بشم از فرهاد
اهنگ میخواستم دریا بشم از حبیب
دانلود اهنگ کالب کالبه کارشی درلر
دانلود آهنگ ترکیه ای جنت
دانلود اهنگ ترکیه ای سن گلدین باهار گلدی

متن آهنگ سن گلدین باهار گلدی فرهاد گوچر

ferhat göçer git دانلود آهنگ
دانلود اهنگ فرهاد گوچر کالب کالبه

.مرتب گوششون میکنم :جمعه، آینه، کودکانه، مردتنها  و آوار، آوار، آوار! صدبار فکرکنم گوشش کردم.عجیبه  شعرش! انگار شهیار قنبری شرایط منو داشته وقتی برای این کار شعرشو سروده! داره فرهاد از زبون من حرف میزنه: توهم با من نبودی!
حالم خوش نیست. به هر دری میزنم بیفایده ست. انگاری منو جادو کردند. بسراغ هرکسی که میروم مرا پس میزند .بلافاصله عین کسیکه اعصابش خرد بشه وبره سراغ سیگار،منهم سراغ موسیقی میرم. 
دانلود آهنگ جدید فرهاد اسدیان به نام مثل تو
Текст песни Mesle To Farhad Asadiyan
چشاش افسانه شد یه تیکه پریزاده شدЕго глаза стали легендарными, его разрывали на части
دل مارو روبود شمعمو پروانه شدМое сердце колотилось
لباشو پس گرفت ازم بسکه زخم زبون نزن

ادامه مطلب
من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم رئیس مزرعه
من همونم که یه روز گوگوش
دانلود اهنگ من همونم که یه روز از فرهاد
دانلود اهنگ من همونم که یه روز با صدای فرهاد

دانلود آهنگ میخواستم دریا بشم از فرهاد
دانلود آهنگ من همونم که یه روز از حبیب
اهنگ میخواستم دریا بشم از حبیب
دانلود اهنگ حبیب به نام من همونم که یه روز
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد!در دام مانده باشد ،صیاد رفته باشدآه از دمی که تنها با داغ او چو لالهدر خون نشسته باشم ، چون باد رفته باشدامشب صدای تیشه از بیستون نیامدشاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشدخونش به تیغ حسرت یا رب حلال باداصیدی که از کمندت آزاد رفته باشداز آه دردناکی سازم خبر دلت راوقتی که کوه صبرم بر باد رفته باشدرحم است بر اسیری کز گِرد دام زلفتبا صد امیدواری ناشاد رفته باشدشادم که از رقیبان دامنکشان گذشتیگو مشت خاک ما هم بر باد
((به نام خداوند مهربان))

شیرین در درونش ، شوری به پاست امشب
فرهاد ، کوه کن شد! سوری به پاست امشب

شاید صدای این دل از عشق پرده برداشت
فرهاد شرمگین شد! شیرین که تیشه برداشت

گویند در ره عشق ، باید ز سر گذر کرد!
باید گذشت و رد شد تا کوی او سفر کرد!

جان است گرچه شیرین ، عمر است گرچه زیبا
باید ز مرگ نوشید!  چون شربتی گوارا

در راه عشق و ایثار ، فرهاد ها زیادند!
کز جانشان گذشتند...  سر را به باد دادند!

فرقی نمی‌کند شهید دیروز ، امروز یا فردا باشی غزه، حلب، تهران ، خرمشهر باز هم فرقی نمی‌کند تاریـخ تکــرار مـی شود ... اگر مهدی باکری‌ها در دفاع مقدس بودند امثال حاج فرهاد نیز این زمان بودند اگر شهید باکری شهردار ارومیه بود حاج فرهاد هم مسئول بلدیه زینبیه بود حقیقت همین است که سرنوشت مقلدان خمینی جز شهادت نیست و سرنوشت مقلدان ولی امر مسلمین نیز هم ... بسیجی خستگی را خسته کرده؛ در این عکس جلوه‌نمایی می کند ... شهید سردار مهدی باکری شهید مدافع
سریال: فرهاد و شیرین Adını Feriha Koydum ژانر: درامسال انتشار: 2019کشور: ترکیه زمان پخش: جمعه ها ساعت 20:30زیرنویسشبکه پخش: Fox tvخلاصه داستان: داستان یک عشق غیرممکن. الهام گرفته از داستان ایرانی ” شیرین و فرهاد”..فرهاد ، شیرین و بانو : آنها آگاه نیستند که به گرداب کشیده میشوند و معجزه عشق و ناکامی را تجربه خواهند کرد. داستانی از عشق غیرممکن.. بانو بزرگترین مانع بین فرهاد و شیرین خواهد بود.

سریال İçerde ایچرده ( نفوذی ) ژانر : درام ، جنایی , هیجان انگیزبازی
متن ترانه آهنگ مهدی احمدوند فرهاد
lyrics Mehdi ahmadvand Farhad
متن ترانه
// الان که وابستت شدم میذاری میری    !! ♪♪
// الان که میخوامت ازم بیزاری سیری    !! ♪♪
// الان که دنیای تو دنیامو عوض کرد    !! ♪♪
// الان که مجنونم کجا میذاری میری    !! ♪♪
// بیچاره فرهاد بیچاره شیرین    !! ♪♪
// بیچاره من با این حال غمگین    !! ♪♪
// بیچاره لیلی بیچاره مجنون    !! ♪♪
// بیچاره من که دادم به پات جون    !! ♪♪
// دیگه این رابطه در حال فروپاشیه    !! ♪♪
// دو سه روز بی خبری اسمش فرا
در این فیلم حمید فرخ نژاد در نقش فرهاد با دختر شیطان ملاقات می کند  و لوبینی در نقش دختر شیطان سعی دارد شیطان بودن خود را به
فرهاد ثابت کند تا بتواند با سجده به انسانی که به درجه ی اشرف مخلوقات رسیده است توبه کند .

لینک دانلود : دختر شیطان.1080p
در این فیلم حمید فرخ نژاد در نقش فرهاد با دختر شیطان ملاقات می کند  و لوبینی در نقش دختر شیطان سعی دارد شیطان بودن خود را به
فرهاد ثابت کند تا بتواند با سجده به انسانی که به درجه ی اشرف مخلوقات رسیده است توبه کند .

لینک دانلود : دختر شیطان.1080p
تاریخ تقریباً همیشه فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی را به لیگ می اندازد. او همچنین عکسی از یک فوتبالیست غیر تناسب اندام به نام متین را شکست.
باشد که خداوند به قلب متین و همه کسانی که مرحوم کرونا را گرفته اند رحمت کند ، اما من برای فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی چند سوال دارم.
آیا متین یک فوتبالیست بود و در روزهایی که کرونا گسترده شد رسوایی کرد؟
اگر به جای پرسپولیس در صدر جدول قرار داشتید ، باز هم درباره تعطیلی لیگ برتر صحبت می کردید؟
آیا فولاد و شهر

مرد "کارتن خواب" ساکن کمپ آزادی شد

پس از سالها حضور در کنار خیابانها و کوچه پسکوچه ها و داشتن چند نوع بیماری که باعث شده بود زمین گیر شودبا کمک خیرین عزیز سایت فرهاد داودوندیروز گذشته پنج شنبه 21 شهریور 1398 در بیمارستان بهبود بروجرد مورد عمل جراحی قرار گرفت وامروز ( جمعه ) با هماهنگی با آقای رضا الماسی مسوول محترم کمپ آزادی بروجردمرد "کارتن خواب" را موقتا برای یکی دو ماه ساکن این کمپ کردیمحالا دیگر سرپناهی دارد و توسط خیرین عزیز سایت فره
اسامی بازیگران خوب بد جلف 2
سام درخشانى، پژمان جمشیدى، حامد کمیلى، ریحانه پارسا، گوهر خیراندیش, فرهاد آییش, امیرمهدى ژوله، مارال فرجاد، على اوجى ، شکیب شجره
خلاصه داستان خوب بد جلف 2:
کمدی «خوب، بد، جلف ۲» دنباله‌ای بر قسمت اول این فیلم سینمایی است که در سال ۹۴ ساخته شد. در سری دوم این فیلم؛ گروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی (فرهاد آییش) و زیر نظر دونالد ترامپ ماموریتی به فربد (حامد کمیلی) در ایران به عنوان گروه فیلمبرداری به ایران بفرستد. د
گاهی هم لازمه با خودت تنها باشی تنهای تنهای تنها که وقتی میری سرکلاس بشینی یه گوشه اون ته و هیچ کس کنارت نباشه که توی سلف تنها بشینی و توی ساعتای بیکاری بری بشینی لبه ی همون پنجره که پاتوق همیشگیه و موقع برگشتن تو بارون و زرد و نارنجیای پاییز که تو دانشگاه تهران خوشگل تر از همه جاس با خودم قدم بزنم و آهنگ گوش بدم و مترو خلوت و بی سروصدا باشه و وقتی میرسی خونه هیچ کس منتظرت نباشه و خونه بوی قرن ها تنهایی بده و تنها چیز تازه و خوش رنگ و لعابش گلای
گاهی هم لازمه با خودت تنها باشی تنهای تنهای تنها که وقتی میری سرکلاس بشینی یه گوشه اون ته و هیچ کس کنارت نباشه که توی سلف تنها بشینی و توی ساعتای بیکاری بری بشینی لبه ی همون پنجره که پاتوق همیشگیه و موقع برگشتن تو بارون و زرد و نارنجیای پاییز که تو دانشگاه تهران خوشگل تر از همه جاس با خودم قدم بزنم و آهنگ گوش بدم و مترو خلوت و بی سروصدا باشه و وقتی میرسی خونه هیچ کس منتظرت نباشه و خونه بوی قرن ها تنهایی بده و تنها چیز تازه و خوش رنگ و لعابش گلای
نمایشگاه فتو مونتاژ «خیال» در گالری مستقل برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه فوتو مونتاژ «خیال» کاری از طناز پروان و فرهاد جاوید است که در گالری مستقل برپا می شود. در این نمایشگاه ۱۲ قطعه فتو مونتاژ از نمایش های سال های اخیر که توسط فرهاد جاوید ثبت و طراحی و مونتاژ کارها توسط طناز پروان انجام شده است به نمایش در می آیند.
ادامه مطلب
در روزهای آخر اسفند،
کوچ بنفشه های مهاجر،
زیباست.
در نیمروز روشن اسفند،
وقتی بنفشه ها را از سایه های سرد،
در اطلس شمیم بهاران،
با خاک و ریشه
- میهن سیّارشان -
در جعبه های کوچک چوبی،
در گوشه ی خیابان، می آورند:
جوی هزار زمزمه در من،
می جوشد:
ای کاش…
ای کاش آدمی وطنش را
مثل بنفشه ها
(در جعبه های خاک)
یک روز می توانست،
همراه خویشتن ببرد هر کجا که خواست.
در روشنای باران، در آفتاب پاک!
محمد رضا شفیعی کدکنی
لینک دانلود با صدای جادویی فرهاد مهراد 

لینک
کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf
جهت دانلود و مشاهده فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.
دانلود کتاب شرح جامع قانون مدنی بیات pdf

شرح جامع قانون مدنی: کتاب شرح جامع قانون مدنی دکتر فرهاد بیات,انتشارات ارشد,کتاب حقوق مدنی بیات,خرید اینترنتی کتاب شرح جامع حقوق مدنی فرهاد شیرین بیات,کتاب مدنی بیات ...کتاب شرح جامع قانون مدنیکتاب شرح جامع قانون مدنی نوشته دکتر فرهاد بیات، شرحی است بر مواد قانون مدنی: آراء علمای برجسته حقوق، آراء قضایی و نظریات مشور
با شروع کار فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال تهران شایعات جدیدی از تصمیمات عجیب پیرامون این تیم قوت گرفت.
فرهاد مجیدی سرمربی موقت استقلال در این ۳ بازی باقی ماند و احتمالا ۲ بازی آسیایی هنوز برای حضور در ترکیب کادر فنی نفر مشخصی را معرفی نکرده است و در همین راستا شنیده می‌شود فرزاد مجیدی برادر فرهاد این روز‌ها کنارتیم فوتبال استقلال مشاهده می‌شود و احتمال حضور او در اردوی پیش از بازی با استقلال خوزستان وجود دارد.
گفته می‌شود ف

خیرین عزیز سایت فرهاد داودوندی حامی بورسیه تحصیلی دو دانش آموز

بسیار"مستعد"، اما "نیازمند"
 مدتهاست دو دانش آموز دختر و پسر تحت پوشش بنیاد کودک بروجرد را که از دانش آموزان مستعد اما کم بضاعت هستند را بعنوان حامی تحصیلی توسط خیرین عزیز سایت فرهاد داودوندی کمک می کنیم در ادامه کمک های قبلی یکسال گذشته، از کمک های یک همشهری خیر بروجردی ساکن در تهران ، امروز دو فقره چک به مبالغ 5.000.000 ریال جهت کمک هزینه فصل پائیزجمعا به مبلغ 10.000.000 ریال برای
به راستی که ضعیفه بودن زن را نخواهم پذیرفت.
زمانی که مردی به نام مجنون قدرت به دست آوردن لیلی را نداشت...
زمانی که مردی به اسم فرهاد با حماقت تمام فریب رقیبش خسرو را خورد و شیرین را به دست نیاورد..
و زمانی که فرهاد دیگری حتی بعد از مرگ قباد توانایی به دست آوردن شهرزاد را نداشت..
و چه بگویم از قدرت زلیخا که کور شد و دست از یوسف نکشید تا به دستش آورد..
و چه بگویم از منیژه که بالای چاه بیژن شبانه روز گرسنه و تشنه برای او آواز خواند و رقصید تا زمانی که ب
دانلود فیلم سینمایی اتاق تاریک The Dark Room 
فیلم ایرانی اتاق تاریک ۱۳۹۶ به کارگردانی سید روح الله حجازی
کارگردان: روح الله حجازی | ژانر: درام، اجتماعی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: سال 1397
مدت زمان: 110 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال 
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | پخش از موسسه فرهنگی سوره
خلاصه داستان:فرهاد (ساعد سهیلی) و هاله (ساره بیات) فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده‌اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آن‌ها را در مواجهه با مسایل جدید
هوایی که نداریم داخل بسته های چیپس و مواد خوراکی کرده اند، نه دندانی برایمان مانده است نه گوش شنوایی، پاسخ های دندان شکنشان دارد مدام حیف می شود. آقای رئیس جمهور و آقای بالا سرشان به دنبال درمان سرطان امید هستند، آخر نمی شود به فرهاد خبر مرگ زندگی شیرین را داده باشی و او هنوز به کوه کنی ادامه دهد. می گویند صلاح مملکت خویش خسروان دانند اما نمی گویند چگونه می شود مملکت تنها از آن خسروان می شود؟وزارت خارجه بیانیه داده است فرهادهایی که برای خودش
 این کتاب اولین بار در سال ۱۳۸۶ توسط نشر سرچشمه چاپ شده‌ است و یکی از رمان‌های پرفروش ایرانی محسوب می‌شود. اولین نوشتهٔ فرهاد جعفری است که در سال ۸۸ به چاپ ۲۵ ام  و در سال ۹۷، به چاپ ۵۹ رسید.
داستان به صورت اول شخص روایت می‌شود. اکثر شخصیت‌های داستان واقعی هستند مانند راوی که خود نویسنده می‌باشد، گل‌گیسو دختر نویسنده و همایون دوست نویسنده. و به همین صورت بیشتر اتفاقاتی که در کتاب می‌افتد منشا حقیقی دارند. هر فصل کتاب مشتمل بر روایت اتف
دانلود آهنگ سریال امام علی
از موزیک من دانلود اهنگ تیتراژ پایانی فیلم امام علی (ع) با صدای صدیق تعریف و همچنین موسیقی بی کلام سریال ساخته فرهاد فخرالدینی با  کیفیت عالی +متن
ملودی و تنظیم قطعه : فرهاد فخرالدینی

متن آهنگ امام علی صدیق تعریف
ادامه مطلب
عملیات تا سه صبح طول کشید، خیلی خسته بودیم؛ رفتیم کمی استراحت کنیم اما صدای شلیک تانک‌ها هر از گاهی بیدارمان می‌کرد، وقتی بیدار شدم، ساعت هشت و نیم صبح شده بود. بچه‌ها را بیدار کردم تا صبحانه بخوریم، وقتی فرهاد را بیدار کردم گفتم: عجب عملیاتی بود پسر، با کمترین تلفات شهر را آزاد کردیم
با حسرت گفت: چه فایده وقتی نماز صبحمون قضا شد.
شهید مدافع حرم
فرهاد خوشه‌بر
نماز اول وقت

@modafeanharam77
امیر ادیب‌پرور تدوین فیلم سینمایی «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی را آغاز کرده است.  با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «ستاره بازی» به کارگردانی هاتف علیمردانی و تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و بازگشت گروه از آمریکا به ایران تدوین آن از هفته پیش توسط امیر ادیب‌پرور آغاز شده است.
 عوامل این فیلم در تلاش هستند تا بتوانند با پایان مراحل فنی در  سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشد.
فرهاد اصلانی، مایکل مدسن، شبنم مقدمی، مارشال من
دنیای ورزش تورنتو نوشت:مهدی قائدی با مصدومیت در بازی مقابل الشرطه عراق به صف طولانی مصدومان استقلال اضافه شد و این موضوع دست فرهاد مجیدی را برای دیدارهای آتی خالی‌تر از قبل کرد.
 استقلال در بازی‌های  اخیر با بدشانسی‌های زیادی مواجه شده و مصدومان پرتعداد این تیم دست فرهاد مجیدی را خالی گذاشته است. جدیدترین مصدوم استقلال مهدی قائدی بود که در بازی دیروز مقابل الشرطه عراق آسیب دید و احتمالا چندهفته نمی‌تواند به میدان برود. پیش از قائدی هم
بعد تو با هیچ طریقی دل من شاد نشد
قلب گرفتار من از بند غم آزاد نشد

گفت بسوز تا که از ذهن فراموش شوم
سوخته ام به حد خاکستر در باد نشد ...

غنچه ی نشکفته که پرپر شده احوال من است
خواستم این بغض رسد بر سر فریاد نشد

جلوه ای از خاطره داده نم باران به فضا
زمزمه کردم که تو را می برم از یاد نشد

گفت به شاگرد بگو بشنوم از عشق که چیست
مسئله را خواست که حلش کند استاد نشد

تیشه ی کوه کن در آخر سر فرهاد شکافت
سر ، سر دل رفت و کسی عاشق فرهاد نشد

شاعر غمگین قل
دقیقاً وسطِ همهٔ این‌تلاش‌ها برای رفتن، یادم افتاد که چقدر «همه‌چیز یکسان است و با این‌حال نیست»١. 
راستش را بخواهید، من برایم فرقی ندارد، آستارا با اتریش، فیزیک با کامپیوتر، آزمایشگاهِ فخیمهٔ فلان استاد با فری‌لنسریِ گم‌نام، حتی فردا با پس‌فردا فرقی ندارد. 
اما تا دلتان بخواهد فرق می‌کند که صدای درامری دور باشد یا نوکِ انگشتانت۲ بر چوبِ تخت. فرق می‌کند که صدای تیک‌تاکِ ساعت باشد یا صدای گام‌های تو، بوی درختِ توی باغچه باشد یا عطر
با تصویر و سرنوشت فرهاد اشک میریزم ولی حس بد دولتی بودن بیشتر از مشت گره‌کرده اش، بیشتر از لبان سرخ او، بیشتر از فداکاری او، بیشتر از برادردوستی‌اش، بیشتر از غم پدر و مادرش عذابم می‌دهد. امثال منِ دولتی‌ حق اشک ریختن بر کاری که مسبب‌اش هستند را ندارند.
همین سال گذشته بود که به واسطه دولتی بودن از فساد گسترده‌ای که استاندار سابق آذربایجان‌غربی از همین مرزهای غربی و سهمیه‌های مرزنشینان داشت شنیدم، بعدها پرونده فساد جناب استاندار علنی ش
وزیر امور اقتصاد و دارایی اعلام کرد که مصوبه جدیدی درباره بیت کوین در دست بررسی توسط دولت است و به‌زودی ابلاغ می‌شود.به گزارش ارزدیجیتال و به نقل از ایسنا، فرهاد دژ پسند با بیان اینکه طبق مصوبه شورای پول‌شویی در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ ارزهای دیجیتال ممنوع هستند، گفت:    دولت مصوبه دیگری را در این خصوص در حال بررسی دارد که ابلاغ خواهیم کرد.در جلسه سی ام شورای عالی مبارزه با پولشویی در تاریخ ۹ دی ماه ۱۳۹۶، به کارگیری ابزار بیت کوین و سایر ارزهای

ایجاد اشتغال برای یک خانواده نیازمند
مادر خانواده برای گذران زندگی فرزندانش مشکل مالی داردتصمیم گرفتیم به جای کمک های مقطعی، برای این مادر ایجاد اشتغال کنیم تا با فعالیت اقتصادی بتواند مشکلات مالی زندگی اش را سر و سامانی بدهدتوسط یک خیر گرامی سایت فرهاد داودوندی یک عدد چرخ خیاطی تخصصی برای این مادر گرامی با گرفتن یک تخفیف ویژه به مبلغ 23.500.000 ریال ( دو میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان ) خریداری کردیم  و به ایشان هدیه نمودیمصمیمانه برا
خبرورزشی نوشت: مهاجم اسبق استقلال گفت: جام بدون بازی چه لذتی دارد؟ عشق جام به اتمام مسابقات است که بازیکن خیس عرق روی سکو برود و جام را در دستانش بگیرد نه مثل قضیه سوپرجام یا سه امتیاز بازی برگزار نشده مقابل سپاهان!
علی موسوی، مهاجم اسبق استقلال و تیم ملی روحیه شوخ‌طبعی دارد. بعد از دو هفته بار دیگر با او همکلام شدیم.
حاجی آن‌قدر تکل زد که موکت خانه فرهاد کنده شددو هفته پیش گفتم حاجی فتح‌الله زاده را در خانه فرهاد مجیدی در امارات شکست دادیم
خبر هایی از فیلم متری شیش و نیم
فیلمبرداری کلید خورد. / 20 امرداد 97
متری شیش و نیم» در جشنواره فجر/ سید جمال ساداتیان: فرم شرکت در جشنواره فجر را پر کرده ایم/ فیلمبرداری فیلم تازه سعید روستایی همچنان ادامه دارد. / 27 آبان 97
فیلمبرداری «متری شیش و نیم» درحالی به روزهای پایانی نزدیک شده که به تازگی فرهاد اصلانی جلوی دوربین رفته است. همچنین مراحل فنی «متری شیش و نیم» همزمان درحال انجام است تا اولین نمایش فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر باشد. / 23
هر آدمی دوبار می میرهیه بار وقتی عشقشو از دست میده، یه بار وقتی از دنیا میره.کاش فاصله ای بین این دو مردن نباشه.تحمل این فاصله خیلی دشواره.(فرهاد قائمیان/سریال تاریکی شب، روشنایی روز)اینکه اینو از زبون یه مرد میشنوم تو این سریال،سخته برام واقعا
ناداوری  فغانی به خاطر روزی که فرهاد مجیدی خودش را زد

فغانی در دوران بازیگری مجیدی دو بار او را اخراج کرد تا این روزها به خاطر یک جمله، تحت فشار باشد.

داریوش
سعیدی-خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا فغانی داور مطرح ایران که اخیرا رده بندی جام جهانی
را سوت زد، در مصاحبه ای گفت در
گذشته پرسپولیسی دو آتیشه بوده و بعد از شروع داوری، دیگر از این تیم
طرفداری نکرده است. اظهارات او در روزهایی که هنوز داوری می کند، بازخورد
ز
دانلود آهنگ با اینا زمستونو سر می کنم فرهاد
دانلود آهنگ شاد بوی عیدی از فرهاد همراه با پخش آنلاین
Danlod AHang Farhad – Ba ina zemestoono sar mikonam

متن آهنگ بوی عیدی از فرهاد
بوی عیدی، بوی توپ
بوی کاغذ رنگی
بوی تند ماهی دودی، وسط سفره نو
بوی یاس جانماز ترمه مادر بزرگ
با اینا زمستونو سر می کنم
یا اینا خستگیمو در می کنم
منبع : دانلود آهنگ با اینا زمستونو سر می کنم 

منبع : دانلود آهنگ با اینا زمستونو سر می کنم 
اوضاع اسف باریه!سرما خوردگی، بدن درد، ابریزش بینی، بالا رفتن فشار خون، مرگ مادرزن...
روز جمعه برای گریز از تنهایی به سرکار اومدم. به همه اینها یه غروب جمعه بدون تو هم، اضافه کن. فکر نمیکنم دیگه چیزی باقی مونده باشه. به قول فرهاد؛ جمعه حرف تازه ای برام نداشت هرچی بود، پیش تر از اینها گفته بود!

فیلم خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری

خلاصه داستانگروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی(فرهاد آییش) و زیر نظر دونالد ترامپ ماموریتی به فربد (حامد کمیلی) در ایران به عنوان گروه فیلمبرداری به ایران بفرستد . در آنجا پژمان جمشیدی و سام درخشانی به عنوان بازیگر های فیلم ارتش سری انتخاب می شوند. فربد سعی در انجام عملیات است اما پژمان و سام تقریبا همه چی را به هم می ریزند و......بازیگرانپژمان جمشیدی، سام درخشانی ،حامد کمیلی ،ریحانه پارسا ،گوهر خیراندیش،  ،ف
فاطمه ترانه ی معین گذاشته ، آهنگی که میگه ( برات بهترین ها رو میخوام ،واسه اولین بار فهمیدمت و...) منم یخورده دلم گرفته ! 
اصلا معلوم نیست دقیقا داستان چیه و با خودم چند چندم ! 
برای اولین بار غرورم گذاشتم کنار احوال فرهاد پرسیدم ! نه اینکه خیلی برام مهم باشه نه فقط چون فرهاد خیلی اقاست ، گفتم ببینم این بشر دو پا کجاست که نیست ! میدونین وقتی حرف میزنه آیه نازل میشه انگار ، همه سکوت میکنیم و هرچی فرهاد بگه ،حرفش میشه حجتی که بر همه تموم میشه در این
شنبه ی این هفته ، 29 دی ماه ، میلاد فرهاد مهراد بود . بهانه ای بود برای مرور صدایش ، و چقدر چسبید ! مستقیم به سراغ اجراهای کنسرت آمریکا رفتم و در " جمعه " سوت زدم ، به " آینه " نگاه کردم و با لبی خسته از خودم پرسیدم : "این غریبه کیه ..." ، از صبح آن شنبه نالیدم که " روز بدی بود ... " ؛ یاد آن شبی افتادم که در یک راه خلوت ، با صدای بلند می خواندم " از صدا افتاده تار و کمونچه ... " و فهمیدم عابری هم این خلوت و سکوت کوچه را با من سهیم است و صدایم را پایین آوردم و زمزمه

چو روزی من گذر کردم به نارستان.........ز خود بیخود شدم چون جمله مستان
تلو خورد یکی تنه زدم من.........بجستم کیست کو را عذر دهم من
چو چشمانم به اندامش بیوفتاد...... دل و دینم به یکجا رفتش از یاد
درونم حس کردم بی تابی از او.....که من دیدم فقط زیبایی از او
فریبا که شنیدم اینجا بدیدم...... قسمت خود دیدم و زودش بچیدم
گرفتم من نشاندم او را به زانو.......ظرافتش دیدم چون جسم بانو
کشیدم دست خود به روی گونه......بکردم موهایش با دست شونه
چو نفسم فطرتم را فائق امد...... دگر
آب،تنها خواسته شیرین و فرهاد زیرکوه از مسئولان
مالک رحمانی که او را فرهاد کوهکن می نامند، از خشک سالی های پی در پی رنجور است و می گوید:صدها نهال زرشک و پسته در این منطقه به امید کاشته ایم اما خشکسالی امانمان را بریده است و بیشتر درخت ها را خشک کرده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،روستای حاجی آباد سرکش یکی از روستاهای منحصر به فرد بخش زهان شهرستان زیرکوه است  که در فاصله حدودا 6۵ کیلومتری مرکز شهرستان و ۳ کیلومتری روستای کلاته قاینی ق
لذت مرگ نگاهی ست به پایین کردن
        بین روح و بدنت فاصله تعیین کردن

رکاب ۱۲ (آقا)

از در که وارد می شود، مادر خودش را در آغوشش می اندازد. دلم برای مادرم تنگ می شود. از رفتار بی بی و مادرش پیداست منتظر بوده اند برسد تا خوب در آغوشش گریه کنند. خیلی از زن های فامیل همین طورند. خواهرهای فرهاد، حتی مادر فرهاد هم به او پناه می آورد. همه را نوازش می کند و دلداری می دهد. خودش هم گریه می کند؛ به پهنای صورت. می دانم انقدر به فرهاد نزدیک نبوده و گریه اش نه
هوا سرده . سوز نداره ولی سرده آسمون آبیه آبی نفتی ؟ تیره نیست ابر ها سفید اند مثل وقت هایی که قراره برف بیاد و شب روشن تر میشه . شب روشن میشه . شب روشن میشه . یک هواپیما همین الان رد شد . ستاره ها بین ابر ها می درخشند فرهاد مهراد می خواند ، از آنکه خیال خوبی ها درمان بدی ها نیست بلکه صد چندان بر زشتی آنها می افزاید .
ای تو چون شمعی ومن باشم ترا پروانه ایمن همه سرمست از عشق تو چون فرزانه ایدل به عشقت مبتلا،اما جفا کاری چرا؟ای که دربزم دل ما ساقی میخانه ایدر میان عاشقان ای دل غریبی می کنیای که در این انجمن با عشق ما همخانه ایگفتم از فرهاد پرسم راه ورسم عاشقیگفت شیرین بامن مجنون مگر دیوانه ایبی جهت از ساغر ومی گفتم ای آرام جانعذر خواهم زین سخن چون نور این کاشانه ایجان (ناظم)باش عاشق همچو لیلی و چو مجنونعاشقی کن روز و شب تا گویمت مستانه ای
ای گنبد گیسوپریشان، ماه زائرکش
ای هر خیابان با قدمهای تو عابرکش
هم اشک چشمت بی نهایت آیت الکرسی ست
هم حیلهء لبهات در لبخند کافرکش 
در کوه نور ِگونه ات الماس می بینم
ای چشمهایت هند، ابروهات نادرکش
پشت سرت صحرا به صحرا عشق می ریزد
لیلا ترین! آوازهء عشقت مهاجرکش
خون هزاران مثل فرهاد است در راهت
ای ابرویت شمشیر، شیرینِ معاصرکش
از رودکی تا منزوی دیوانه ات بودند
ای در غزل دَه قرن چشمان تو شاعرکش 
امیرعلی سلیمانی
سریال شبکه نمایش خانگی هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری خواهد بود. به تازگی و بنابر اخبار جدید سینمای ایران، به گزارش هفت صبح، مشخص شده است که سریال «هیولا» درباره زن و شوهری است که زندگی سالمی پیش گرفته‌اند. این زوج اما به مردی برخورد خواهند کرد که باعث تغییر مسیر زندگی‌شان و ورود آن‌ها به کارهای خلاف می‌شود. پی‌رنگ کلی سریال جدید مهران مدیری براساس آنچه که خوانید خواهد بود و از دل آن موقعیت‌های خنده‌داری شکل خواهد گرفت. سریال ایرانی
سریال شبکه نمایش خانگی هیولا جدیدترین ساخته مهران مدیری خواهد بود. به تازگی و بنابر اخبار جدید سینمای ایران، به گزارش هفت صبح، مشخص شده است که سریال «هیولا» درباره زن و شوهری است که زندگی سالمی پیش گرفته‌اند. این زوج اما به مردی برخورد خواهند کرد که باعث تغییر مسیر زندگی‌شان و ورود آن‌ها به کارهای خلاف می‌شود. پی‌رنگ کلی سریال جدید مهران مدیری براساس آنچه که خوانید خواهد بود و از دل آن موقعیت‌های خنده‌داری شکل خواهد گرفت. سریال ایرانی
من [ فرهادم ]!دوباره آمده از دشت های دور،از کوه های سخت،از شهید شیرین،از نسل شور بخت... [ دستهایم ] میراث خور تاولهای آفتاب خورده،وامدار تیشه،پرچمدار عشق... من [ فرهادم ]!از انحنای پیچ جاده های زمان آمدم،آنجا که عشق کمر جاده را هم خم کرد... اما [ شیرین ]!دوباره طاقت شنیدن ضجه های مرا نداشت،نخواست دوباره بیاید!و من [ فرهاد بی شیرینم ]!شاید بمانم شاید بمیرم شاید...
✔ زندگی، باغی است که با "عشق" باقی است.
✔ مشغول دل باش،‌ نه دل‌مشغول.
✔ بیشتر غصه‌های ما از قصه‌های خیالی ماست.
✔ پس بدان اگر فرهاد باشی، همه چیز شیرین است.
☫ خداوندا امروز را برای همه ما به گونه‌ای ورق بزن که لحظه لحظه‌ی آن، عشق باشد و امیـد.
✔ از دوست جدید، رازت را پنهان کن؛ و از دشمن قدیمی که طرح دوستی دوباره با تو ریخته، خنجرت‌ را.!چون اولی باورت را نشانه می‌گیرد، و دومی، قلبت را.
ادامه مطلب
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
بازی تیم امید ما با امید ازبکستان با نتیجه یک برصفر به نفع ازبکستان تمام شد.در این بازی گل جالبی نخوردیم واز یک حفره دفاعی بهمون گل زدند.که خیلی باز وداع ما کند بودند انشالله آقا فرهاد این تیم را آماده میسازد بازی تدارکاتی برای شناخت میباشد. فرهادمجیدی با شناختی که داریم قطعا تیک را سروسامان میدهد و اخبار روز استقلال را با رفتن به المپیک میبندیم
اکنون که سوزم از غمت خاکسترم بر باد ده
یا چون غباری بی نشان بر تربت فرهاد ده
این آب و گِل پیمانه کن، تا کس نبیند جسم من
مُلکِ دل و دینم ببر، در بحرِ بی بنیاد ده
تا کوهِ صبرم میزند خارِ مُغیلان* بر دلم
جامی ز خون دل ببر، در آب رُکناباد ده
خون دلم چون باده کن ، در حلقه ی رندان مست 
پیمانه ای زین خون دل، بر هر دل آزاد ده
در چشم شوخت غمزه ای بس جانستان و بر دوام
تیغی که بر دل میکشی، بر فرق این ناشاد ده 
گر در خورِ جانانه شد، این خون دل و دیده ام
زان تار م
شب چو در بستم و مست از می‌نابش کردمماه اگر حلقه به در کوفت جوابش کردمدیدی آن ترک ختا دشمن جان بود مراگرچه عمری به خطا دوست خطابش کردممنزل مردم بیگانه چو شد خانه چشمآنقدر گریه نمودم که خرابش کردمشرح داغ دل پروانه چو گفتم با شمعآتشی در دلش افکندم و آبش کردمغرق خون بود و نمی‌مرد ز حسرت فرهادخواندم افسانه شیرین و به خوابش کردمدل که خونابه‌ی غم بود و جگرگوشه دهربر سر آتش جور تو کبابش کردمزندگی کردن من مردن تدریجی بودآنچه جان کند تنم، عمر حسابش
اتاق تاریک
اتاق تاریک
تهیه کننده وکارگردان : روح الله حجازی

داستان فیلم
فرهاد ( ساعد سهیلی ) و هاله ( ساره بیات ) زوجی هستند که به همراه فرزند فرزندشان امیر، در تهران زندگی می کنند. پس از اینکه فرزند این خانواده مدتی مفقود و سپس یافت می شود، فرهاد متوجه علائمی در کودک می شود که نشان از آزار جنسی دارد و...

1)دانلود با کیفیت 480
2) دانلود با کیفیت 720
3) دانلود با کیفیت 1080
4) دانلود با کیفیت HQ-1080
  به نظر می رسد دستیار فرهاد مجیدی در تیم امید دستیار اسبق کارلوس کی‌روش است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از منتفی شدن دستیار خارجی برای فرهاد مجیدی در تیم امید فدراسیون از سرمربی تیم امید خواست تا با دستیار ایرانی کادرفنی خود را تکمیل کند.
در همین راستا خبر رسید که امید نمازی سرمربی اسبق ذوب آهن و دستیار سابق کارلوس کی روش در تیم ملی جدی ترین گزینه برای دستیاری فرهاد مجیدی است.
ظاهرا در فدراسیون فو
سلام
خیلی کم سن و سال بودم، یه رفیقی داشتم به اسم مهدی تیماره که هنوزم دارم، یه روزی اومد تو کوچه و یه نوار سیاه دستش بود، بهم گفت این نواره میدونی چیه؟ گفتم چیه؟ گفت ممنوعه است، هر کسی نداره، گفتم مگه چیه؟ گفت آهنگه، گفتم خب چرا ممنوعه، گفت آخه آدم و دیوونه میکنه، مامانم هم اجازه نمیده من گوش کنم، کنجکاوی شنیدن اون نوار افتاد تو کلم، به هر بدبختی بود یه واکمن جور کردیم، خوب یادمه تو دره، همون جلوی خونه پدربزرگم که قبلا توصیفش کردم نشسته بودی
آیا گذشتن از عشق جایز است؟! باشد من نمی توانم. مگر فرهاد گذشت که من بگذرم. مرا به قلعه قدمگاه بفرست اما امیدی از من نٓبُر. می دانم دیروز گفتم دیگر برایت نمی نویسم، بگذار یک گناهکار باشم اما می نویسم. سوختن یا ساختن؟ من ساختم، عشقت را در قلبم و حال از آن می سوزم. می سوزم که گفتی: اگر منم همین اندازه دوستت داشتم چقدر دنیا قشنگ می‌شد. درون خود جستجو کن مرا، به هر بیتوته ای، به هر گوشه ای از دلت که تاکنون سر نزده ای، سر بزن. شاید بیابی دل مرا و عاشقش ش
آموزش بلاک چین و تحلیل کریپتوها در فرهاد اکسچنج توسط فرهاد مقدم سلیمی

با دوره آموزشی روزانه بلاک چین و روش های تحلیل کریپتوکارنسی همراه ما باشیدبرای مشاهده ویدئو آموزشی در یوتیوب به لینک زیر مراجعه کنیدhttps://www.youtube.com/watch?v=k7qtbOWpeoYتحلیل ها و سیگنال ها صرفا جنبه آموزشی دارند و ما هیچ گونه مسئولیتی در مقابل سود یا زیان شما قبول نمی کنیم.تحلیل ها رایگان هستند.با ریسک خود استفاده کنید. 
آیا حال حاضر زمان مناسبی برای خرید بیت کوین است یا خیر؟
ویرو
دانلود آهنگ جدید فرهاد داروغه یاراDownload New Music Farhad Daroghe Yara
آهنگ فرهاد داروغه بنام یارا
مجنون شدم ای یار جادو شدم انگار از عشق تو آواره ی هر سو شدم ای یار
ترانه : آرش تغاتی  +  ملودی : ایمان یمینی . پیمان عدالت
تنظیم . میکس و مسترینگ : آرش آزاد  + گیتار : مجتبی تقی پور  +  موزیک : پیمان عدالت

ادامه مطلب
دانلود آهنگ همه میدونن قصه لیلی و مجنونو
همه میدونن قصه لیلی و مجنونو می دونن
عشق شیرین، و فرهاد و میدونن …♪
همه میدونن …♪
اگه دل کندن…! آسونتر از کوه بود …♪
یا که فرهاد با شیرینش دروغ بود
نمی شد نمی شد …♪
حتی یه سنگم، از بیستون دیگه جدا نمی شد …♪
♪♪♪ ♫♫♫ ♪♪♪
عشقای امروز، واسه یه لحظن …♪
دوست ، داشتناشون دروغ محضن
دل به دلش دادی ، ولی سرابه …♪
آخر این عشقا پر عذابه …♪
همه میدونن …♪
دانلود آهنگ همه میدونن قصه لیلی و مجنونو
همشون می
کوچه ها باریکن دکونا بستس
خونه ها تاریکن طاقا شکستس
از صدا افتاده تار و کمونچه
مرده می برن کوچه به کوچه
نگا کن مرده ها به مرده نمیرن
حتی به شمع جون سپرده نمیرن
شکل فانوسی اند که اگر خاموش شه
واسه نفت نیست هنو یه عالم نفت توشه
جماعت من دیگه حوصله ندارم
به خوب ، امید و از بد گله نداره
گرچه از دیگرون فاصله ندارم
کاری با کار این قافله ندارم

دانلود

کمک جعفر غلامی به تیم فوتبال وحدت بروجرد

50.000.000 ریال هزینه مراسم سالگرد مرحوم پدر گرامی آقای جعفر غلامیبه تیم فوتبال جوانان وحدت بروجرد اهدا شدبه دنبال حضور تیم فوتبال جوانان وحدت بروجرد در لیگ دسته اول ایرانآقای جعفر غلامی از چهره های خوش نام و از ورزشکاران اخلاق مدار بروجردتوسط سایت فرهاد داودوندی مبلغ 50.000.000 ریال ( پنج میلیون تومان ) به مسوولین تیم فوتبال وحدت بروجرد اهدا نمودصمیمانه برای آقای جعفر غلامی که به مناسبت سالگرد د
راه که افتادم برم ترمینال تو اسنپ داشتم با خودم فکر می‌کردم که عنوان پست قبلی رو عوض کنم. هی فکر کردم دیدم باید می‌ذاشتمش "پیکر گم شده" که هم معنای آدم گمشده بده هم معنای بخشی از منظومه نظامی که نوشته نشده. بعد گفتم ولش کن. سخت نگیر که یه دفعه راننده شروع کرد از این گفت که فهمیدی یه کم دیر اومدم؟ داشتم چایی می‌خوردم. می‌دونی من خیلی راستگو‌ ام. خواستم نگی که دیر کرد و دروغ گفت. راستی ازدواج کردی؟ یه نه قاطع گفتم که ولم کنه که جواب داد البته خوب

آغاز هفته "تاریخ ورزش بروجرد"گرامی باد26 بهمن الی 2 اسفند  1398با شعار " بروجرد شهر فرزانگان و استعداد های درخشان" 

از آنجا که سایت ورزشی فرهاد داودوندی برای اولین بار در  ورزش ایران، تمامی هفته های سال در بروجرد را بنام هیئات ورزشی نامگذاری کرده استلذا از تاریخ 26 بهمن الی 2 اسفند توسط این سایت ورزشی بنام هفته "مربیان ورزش بروجرد" نامگذاری گردیدهمشهریان عزیز و جامعه محترم ورزش بروجرد در تمامی رشته های ورزشی می توانندبرای رسانه ای شدن،زن
رمان سرنوشت تلخ و شیرین
دانلود رمان سرنوشت تلخ و شیرین اثر الهه احمدی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
قهرمان قصه ما دختری هست که دشواری ها و خشونت های زیادی تو زندگیش داشته از جمله درگذشت ناگهانی مادرش اونم از صدقه سر خیانت پدرش ، زندگی توی خونه ای که زن باباش اجازه ورودش به اون خونه رو با مرگ مادر ستاره گرفته ، در این بین ستاره ی عاشق ما مجبوره که تن به خواسته های نامعقول پدرش بده ، خواسته هائی مثل یک ازدواج
با سلام و احترام
ان شاءالله در این وبلاگ مطالبی در مورد افغانستان عزیز و هرات باستان و رشته انجنیری سیول قرار داده خواهد شد.
امید است مفید برای عزیزان باشد.
با احترام
فرهاد حیدری
صادق حیدری
گروپ انجنیری برادران حیدری
یادگیری آسان انجنیری
افغانستان عزیز
هرات باستان
ز کوهی خسته از فرهاد و تیشه
بر آید ناله ها از سنگ و شیشه
چنین باشد حکایت های خفته 
چنین آمد حدیث نا نگفته 
که کوهی خسته از تیشه ی فرهاد
بر آرد ناله ها از ظلم و بیداد
که من هم عاشقم بر روی دلدار
بر آن خال لب و ابروی دلدار
از آن روزی که او پالایشم کرد
ز قلّه تا به بُن آرایشم کرد 
سپس با عشق خود کرد آشنایم 
که در دل تا ابد من با وفایم 
کنون آمد یکی عاشق به میدان
که چون پتکی زند بر روی سندان
به هر ضربه که تیشه مینوازد 
تو گوئی جان شیرین میگُدازد
بگفتش ک
خسرو کجا
تیشه ی فرهاد کجا
دلِ شیــرین به تمنـّــای دو دلدار کجا...
#وحشی_بافقے
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
دانلود فیلم ایرانی متری شیش و نیم
دانلود فیلم متری شیش و نیم : فیلم متری 6.5 در ژانر اجتماعی به کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان ساخته شده است بازیگرانی مانند فرهاد اصلانی – پیمان معادی – نوید محمدزاده – پریناز ایزدیار نقش آفرینی کرده اند. شما می توانید فیلم ایرانی متری شییش و نیم را از سای پیشگام مووی دریافت و دانلود نمایید.
کارگردان : سعید روستایی
موضوع : اجتماعی ، دارام
محصول : ایران
سال نشر : 1398
مدت زمان فیلم : 132 دقیقه
رمان سرنوشت تلخ و شیرین
دانلود رمان سرنوشت تلخ و شیرین اثر الهه احمدی با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
قهرمان قصه ما دختری هست که دشواری ها و خشونت های زیادی تو زندگیش داشته از جمله درگذشت ناگهانی مادرش اونم از صدقه سر خیانت پدرش ، زندگی توی خونه ای که زن باباش اجازه ورودش به اون خونه رو با مرگ مادر ستاره گرفته ، در این بین ستاره ی عاشق ما مجبوره که تن به خواسته های نامعقول پدرش بده ، خواسته هائی مثل یک ازدواج
​​​
بی مرز تر از عشقم و بی خانه تر از باد
ای فاتح بی لشگر من خانه ات آباد

تا کی بنویسم که تو می آیی و هر بار
قولِ "سرِ خرمن بدهی" ، دست مریزاد

حافظ به تمسخر به دلم گفت فلانی
دیریست که دلدار پیامی نفرستاد

دور از تو فقط طعنه خورِ مردمِ شهرم
مجنونم و یک شاعرِ دیوانه ی دل شاد

دستم به جدایی برسد، رحم ندارم
بد شد "گذرِ پوست به دبّاغ نیفتاد"

با اینکه دلم گفته مدارا کنم اما
ای داد از این دوری و از عشق تو بی داد

تلخ است اگر دوریِ شیرین به خدا شکر
ا
هیچکس صدایت را نمی شنود .
گوش ها کر شده اند .
چشم ها شیشه ای .
آدم ها مثل مامور اعدام نگاه ات میکنند . 
مثل قاضی به حرف هایت گوش میکنند .
و مثل دادستان خوبی هایت را نادیده میگیرند .

فریاد در گلوی تو بغضی را ماند که فرهاد به هنگام کندن بیستون بر دوش تیشه نهاد ولی هیچکس نشنیدش .
روح وحشی
+آیا کسی هست که صدای مرا بشنود ؟!
هل من ناصر ینصرنی ؟!
ندا آمد که هر چه دلت میخواهد فریاد بزن . نه کسی میشنود و نه یاری دهنده ای هست !
ابلهانه است اگر غیر از این فکر کنی و
قیامت است خدایا؟،صدای صور کجاست.؟
تمام زنده ذلیلیم ، دلِ جسور کجاست.؟
به زخمه ی چه کنم های شهر گم شده ام
کجاست کوی صفا، خانه ی سُرور کجاست؟
شدند خیلِ خلایق مرید گوساله
کجاست موسیِ عمران و راه طور کجاست.؟
چقدر یوسف ما زخمی یهودا شد
زِ چاه تا به زلیخا پلِ عبور کجاست .؟
صدای تیشه ی فرهاد را کسی نشنید؟
کجاست عزتتان!؟شوکتِ غرور کجاست؟!
شبِ سمور نخواهم در این هجومِ بلا
برای یک شب راحت، لبِ تنور کجاست ؟*
مرا چنین منگر ! روزگار بد تا کرد.!
ملامتم مکن ای ی
ایده‌ی بیان بخشی از تاریخ با یک درام عاشقانه، اگرچه جدید نیست اما جالب و جذاب است. البته به شرطی که منجر به تحریف تاریخ نشود که احتمالا هم می‌شود، مثل همین سریال جذاب شهرزاد. کجایش تحریف است؟ برگردیم به دهه 1320، در این دوره سه گروه سیاسی فعال بودند:
1. مذهبیون به رهبری آیت‌الله کاشانی
2. ملی‌گراها به رهبری دکتر مصدق
3. توده‌ای‌ها
در سریال شهرزاد، فرهاد و دوستانش نماینده‌ی ملی‌گراها بودند و آذر (نامزد فرهاد) و دوستانش هم توده‌ای. اما نمایند
ایده‌ی بیان بخشی از تاریخ با یک درام عاشقانه، اگرچه جدید نیست اما جالب و جذاب است. البته به شرطی که منجر به تحریف تاریخ نشود که احتمالا هم می‌شود، مثل همین سریال جذاب شهرزاد. کجایش تحریف است؟ برگردیم به دهه 1320، در این دوره سه گروه سیاسی فعال بودند:
1. مذهبیون به رهبری آیت‌الله کاشانی
2. ملی‌گراها به رهبری دکتر مصدق
3. توده‌ای‌ها
در سریال شهرزاد، فرهاد و دوستانش نماینده‌ی ملی‌گراها بودند و آذر (نامزد فرهاد) و دوستانش هم توده‌ای. اما نمایند
دانلود رایگان فیلم هفت و پنج دقیقه از آپلودبوی
نام فیلم : هفت و پنج دقیقه
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1387
محصول کشور: ایران
کارگردان : محمدمهدی عسگرپور
بازیگران : رضا کیانیان، رضا عطاران، ایزابل پاسکو، ملینا مورس، تام نوامبر، لیندا بوئنی
خلاصه داستان : فیلم هفت و پنج دقیقه ، سه زن در شهر کوچکی در فرانسه، هر کدام در مواجهه با جامعه و خانواده خود دست به انتخاب‎هایی می‌زنند که زندگی آن‎ها را تحت الشعاع قرار می‎دهد.
سایر اط
دانلود رایگان فیلم هفت و پنج دقیقه از آپلودبوی
نام فیلم : هفت و پنج دقیقه
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1387
محصول کشور: ایران
کارگردان : محمدمهدی عسگرپور
بازیگران : رضا کیانیان، رضا عطاران، ایزابل پاسکو، ملینا مورس، تام نوامبر، لیندا بوئنی
خلاصه داستان : فیلم هفت و پنج دقیقه ، سه زن در شهر کوچکی در فرانسه، هر کدام در مواجهه با جامعه و خانواده خود دست به انتخاب‎هایی می‌زنند که زندگی آن‎ها را تحت الشعاع قرار می‎دهد.
سایر اط
دانلود کتاب رمان برای دایه باژیلان دایه باژیلان عزیزم… سلام! دلم زیاد برایت تنگ شده… کی به آبادی گشوده می‌گردی؟! تمام پرنده‌ها و گاو و گوسفندها معطل تواند…! بوی تو که در‌این منزل نباشد دل همه‌ی ما می‌گیرد… دایه نگران نباشی هان! تمامی چیز تروتمیز است , صرفا در فقدان تو… به جای خون ” ناراحتی “ در رگ‌های جانم می خروشددلنوشته دیگر ما :دانلود دلنوشته سانچی , نفس های یک حریق مخصوص یک کتاب داستاندانلود تیم دلنوشته خنده های تصنعیدانلود دلنوش
اون‌جایی که فرهاد می‌خونه: من دلم سخت گرفتههه‌ست از این میهمان‌خانه‌ی مهمان‌کُشِ روزش تاریک. حالم الان مطابقت داره با مکث‌های بین ادای کلمه‌ به کلمه‌ی این آهنگ. برف رو پلی می‌کنم و خوابی که نمیاد رو آغاز می‌کنم. دلشوره، رفیق ناباب همیشگی اگه دست از سرِ قلبم برداره. دریغا که آدمی برای تخلیه‌ی خودش تو چه سوراخ‌سمبه‌هایی باید فرو بره.
این بیت الان به ذهنم اومد. امیدوارم کامل بشه همین‌جا بذارم.
«داره شعرام از سرم می‌پره
تو رو جونِ خودت
قسمت نهم اضافه شد
نام اثر: سریال ساخت ایران 2
کیفیت:  HD 720p
محصول: ایران 
موضوع: کمدی | اجتماعی
کارگردانان: محمدحسین لطیفی
با هنرنمایی: امین حیایی,محمدرضا گلزار,فرهاد اصلانی,بهنام تشکر,پاملا الکیک,پیر داغر,گوهر خیراندیش,الیکا عبدالرزاقی,بهاره رهنما,محمدمهدی فخرالدین,ماری ترز
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1390 – 1396
تاریخ انتشار: 1390
خلاصه داستان:
قسمت 18 : جواهرات توسط محسن سرقت شده است . غلام و جمشید متوجه می شوند که
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان
دی ماه با ارائه کتاب‌های «امیر کبیر» نوشته فرهاد حسن‌زاده، «پَر» نوشته
چائو وِن شوان، «حماسه ۹ دی» با گردآوری سعید صلح‌میرازیی و «عصر طلایی
دایناسورها» از عرفان خسری معرفی شد.
ادامه مطلب
سلام بر"هی اللطیف" من که دامنش را دستان "ید الله فوق ایدیهم" خدا آن چنان بالا گرفته است که به هیچ خاکی نیالوده است و فکرش را آن چنان روشن کرده است که از هیچ خاکی انتظار معجزه ندارد. نگاه شیء‌انگاری فقه تو را جنس لطیف می‌خواند و چه می‌فهمد که در عرفان به خود تو خود لطیف می‌گویند؟ ای صاحب‌الزمان من، من هنوز نمی‌دانم چرا وقتی یک سال از عمر آدمی کم می‌شود جشن می‌گیرند و می‌گویند تولدت مبارک؟ اما تو را چه به این رفت و آمد‌های اجباری ای فاتح جنگ
به گزارش" ورزش سه" حمید استیلی بعد از بازی تیم ملی ایران و سوریه اعلام کرد که فرهاد مجیدی یکی از 4 گزینه هدایت تیم ملی امید در ادامه رقابت های مقدماتی المپیک است. حالا اما هنوز نظر فرهاد مجیدی که حسابی اینروزها درگیر تیم استقلال است در این رابطه اعلام نشده و باید دید مجیدی در ابتدای دوران مربیگری اش حضور در پست جذاب سرمربیگری تیم ملی زیر 23 سال را قبول می کند یا از این پست به خاطر ادامه کارش در استقلال می گذرد؟
سایت ورزشی
البته که جذابیت هدایت ت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محتوا